Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Moda, Uroda

Jak odpowiednio dobrać sukienkę do figury

Jak odpowiednio dobrać sukienkę do figury

Nie bez podstawy sukienki są uważane za jedną z najbardziej kobiecych części garderoby. Można je zakładać na większość okazji, i bez względu na porę porze roku. Lecz żeby rzeczywiście się one odpowiednio prezentowały, to koniecznie je trzeba dopasować w odpowiedni sposób. I nie chodzi tu tylko o rozmiar, lecz również i fason. A z dobraniem+ tego ostatniego wiele pań niestety miewa trochę problemów, i nie do końca wie, jak to zrobić. Z tego też powodu w pierwszej kolejności należy określić, jaką figurę się posiada. Specjaliści rozróżniają ich aż kilkanaście rodzajów, tak więc warto stanąć po prostu przed lustrem i przyjrzeć się sobie dokładnie.

Niektóre z takich figur są charakterystyczne, z kolei inne są nieco podobne do siebie. Jeśli któraś z pań będzie z tym miała problemy, to może poprosić o niewielką pomoc pracowników jakiegoś dobrego sklepu odzieżowego, którzy powinni to szybko zrobić. Wiedząc już, jaka jest figura, warto się dowiedzieć, które z rodzajówsukienek będą do niej odpowiednie. Najczęściej spotykana jest klepsydra, i jak pokazuje praktyka panie dysponujące taką figurą dobrze będą wyglądały w większości modeli. Mogą być one luźne i eleganckie, a mogą także być dobrze dopasowane – za każdym razem będzie się w niej ślicznie wyglądać. Jeżeli z kolei jakaś pani ma sylwetkę w kształcie kielicha, to sukienki powinny być nieco węższe i bardziej dopasowane w górnej części, a także akcentować talię i się rozszerzać w dół.

Warto dobrać taką długość, żeby nie zakrywać nóg. Jabłko to kolejny rodzaj figury, które się charakteryzuje mocniejszą górą i szczuplejszymi nogami. W takim przypadku bardzo dobrze będą się sprawdzać sukienki zwiewniejsze i nie opinające mocno figury. Równie często widziana co klepsydra jest gruszka, kobiety z taką figurą mają dość szczupłe ramiona i szerokie uda i biodra. Dla nich idealnie nadawać się będą sukienki z odkrytymi ramionami, dość mocno wcięte w talii. Jeśli któraś z Pań będzie planowała kupić jedną z sukienek dla siebie, to zrobić to na przykład może w sklepie internetowym https://e-sukienki.pl/collections/sukienki-na-wesele

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podziel się wpisem

Dodaj komentarz