Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wyroby dla branży kinowej, jakie oferuje PCO GROUP

Wyroby dla branży kinowej, jakie oferuje PCO GROUP

Urządzenia oraz wyposażenie do popcornu, nachosów a także Slushy od marki PCO GROUP to urządzenia wysokiej jakości, jakie sprawdzą się w kinach a także w obiektach gastronomicznych. Niemały dobór maszyn do podgrzewania i chłodzenia obejmuje urządzenia w dowolnych wersjach oraz wymiarach. Można przykładowo zakupić maszynę do popcornu lub do robienia nachosów luzem albo w gotowych przydziałach. Obsługa urządzeń jest wyjątkowo prosta, a więc komukolwiek nie powinna sprawiać kłopotów.

W dodatku można również zakupić mobilne lady na popcorn i nachosy, jeżeli na przykład chciałoby
się je podać w dowolnych miejscach na zewnątrz lub w czasie imprez w plenerze. W takich miejscach w porze letniej sprawdzają się urządzenia do Slushy. Zamówić można też specjalne maszyny do lemoniady. W sklepie pojawiły się także: podgrzewacze do orzeszków Hombre, maszyny do waty cukrowej, jak i takie wyposażenie jak siedziska dla dzieci oraz wiele innych.

Propozycja sprzedażowa jest ciągle rozszerzana, czyli każdy, kto się tu kieruje może liczyć na to, iż wyszuka to, co będzie w pełni przystosowane do jego działalności. O tym, co wybierać, zleceniodawca zazwyczaj ma pojęcie od razu. Z kolei, może zapoznać się ze specyfikacją wybranych wyrobów, aby nie mieć wątpliwości, iż po jego stronie jest to słuszny wybór. W lato z pewnością wielu właścicielom firm z dziedziny gastronomii przyda się granitor, jaki sprawdzi się w punkcie mobilnym, serwującym mrożone napoje dla osób przebywających w danym mieście.

Granitory proponowane są w opcji jedno – albo kilkukomorowej. Obszerność granitorów jest dowolna, aby każdy miał możliwość dostosować właściwy pod własne oczekiwania. Podobna reguła odnosi się do innych wyrobów z asortymentu. Kompletny asortyment PCO GROUP obejmuje: surowce do waty cukrowej, popcorn, nachosy i dipy, sosy, IceKing Slushy, słodycze i przekąski, Pick & Mix, promocje do filmów, kubki do napojów i akcesoria, maszyny i wyposażenie, okulary 3D, jak i gadżety powiązane z higieną i czyszczeniem.

+Tekst reklamowy+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podziel się wpisem

1 comment

Dodaj komentarz