Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANYMotoryzacja, Transport

Tuning samochodowy – dlaczego odpowiednie felgi mają takie znaczenie

Tuning samochodowy – dlaczego odpowiednie felgi mają takie znaczenie

Tuning samochodów jest coraz popularniejszy, szczególnie że w wielu przypadkach zrobić to można przy niedużych kosztach. Rzecz jasna jeśli ktoś by chciał nieco bardziej zmodyfikować układ zawieszenia oraz silnik to musi się liczyć z dużymi wydatkami, ale przy tuningu optycznym aż tak drogo nie będzie. Dlatego też posiadacze aut, którzy by chcieli wyróżnić się jakoś, bardzo chętnie będą sięgać po różne możliwości, a jedną z najpopularniejszych jest tuning felg.

Fabryczne obręcze czasami nawet są może i całkiem ładne, lecz ich projektanci raczej nie mają możliwości na zbytnie szaleństwo. Zupełnie inaczej jest, jeśli ktoś się będzie decydował na felgi JR Wheels. Ten polski producent jest jednym z najbardziej znanych w świecie tunerów, co jest zresztą zupełnie zrozumiałe jeżeli przeglądnie się jego ofertę. Ilość dostępnych wzorów jest ogromna, co z jednej strony daje spore możliwości klientom, ale z drugiej sprawia, że czasami trudno zdecydować się ostatecznie.

Felgi concaver wyróżniać się powinny wyglądem, ale jednocześnie muszą pasować do pojazdu właściciela. Nietypowe wzory i kolory czy też większa średnica i szerokość – to na te elementy patrzy się przede wszystkim podczas wyboru. Lecz w wielu przypadkach istotna jest również panująca moda i ewentualne trendy. Niektóre z modeli samochodów tuninguje się od wielu lat, i jeśli chodzi o nie po prostu pewnych rozwiązań nie wypada założyć, ponieważ nie będzie to dobrze widziane w środowisku tunerów. Wybierając superlekkie felgi SL02 pamiętać też należy o dwóch ważnych rzeczach.

Nawet jeśli na zdjęciach takie felgi będą świetnie wyglądać, to po założeniu do konkretnego samochodu już nie zawsze. Drobne szczegóły mają tu ogromne znaczenie, z tego też powodu takie zakupy trzeba naprawdę dobrze przemyśleć, a najlepiej skonsultować z jakimś specem. Istotne jest też to, aby przy tuningu za bardzo się nie zagalopować, zwłaszcza jeśli chodzi o szerokość. Przepisy naszego prawa nie pozwalają bowiem, żeby obręcze mogły wystawać poza obrys pojazdu, bo wówczas mogą się pojawić kłopoty z policją.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podziel się wpisem

1 comment

  1. +Reklama+ Uszkodzona szyba w aucie to nie tylko kwestia estetyki, ale przede wszystkim bezpieczeństwa na drodze. Dlatego warto zaufać profesjonalistom w dziedzinie naprawy szyb. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi naprawy, dzięki którym Twój samochód będzie w pełni sprawny i bezpieczny. Skontaktuj się z nami już dziś!

Dodaj komentarz