Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Dom, Ogród

North Coast: asortymet obejmujący ponad trzy tysiące wyroby

North Coast: asortymet obejmujący ponad trzy tysiące wyroby

Produkty włoskie, jakie pozwalają poczuć się jak we włoskiej restauracji sprzedaje marka North Coast. Katalog produktów wygląda ciekawie, czyli konsument nie będzie mieć kłopotów z wyszukaniem mozzarella fior di latte dostosowanej do jego upodobań smakowych. W North Coast można także zamówić wywodzące się z Włoch pomidory w butelkach, oliwy tłoczone z doskonałych jakościowo oliwek, lub wyroby mięsne wykonane bazujące na wloskich recepturach. Są to propozycje od na tyle cenionych producentów jakimi są: Ben’s Original, AGRIFORM albo MENU. North Cost publikuje również receptury z jakich da się naszykować pyszne potrawy, do jakich składniki można kupować w sklepie. Będą to: dania główne, sałatki, przekąski, albo słodkie przekąski. Dania mają dowolny stopień trudności przygotowania: od prostego po skomplikowany. Jeżeli natomiast chcą dowiadywać się więcej o ofercie lub o propozycjach przygotowania potraw, to mogą kontaktować się ze sprzedawcami bądź zaglądać do profilu w social mediach.

Opłaca się zajrzeć do newsów, bo to zapewni bieżący wgląd do propozycji produktów, ponieważ punkt sprzedaży oferuje je cyklicznie. North Coast przywozi a także dystrybuowaniem włoskich wyrobów żywnościowych, jak i na dodatek sprzedaje pożywienie z Francji, Hiszpanii, Grecji i z Anglii. Są to produkty od aż siedemdziesięciu czołowych wytwórców klasy premium. Firma ma prawo do uzgodnionej na wyłączność dystrybucji na rynku polskim, co ofertę kształtuje jako wyróżniającą się.

Kupujący mają możliwość zaopatrywać się tutaj w: makaron, produkty świeże, mrożonki a także w wodę. Do kupujących będą wliczać się: największe sieci sklepowe, delikatesy, więcej niż 2100 punktów sprzedaży zajmujących się sprzedażą detaliczną, umiejscowionych w całym kraju a także ponad tysiąc osiemset kupujących z rynku gastronomicznego i hotelarskiego. Zakupy można robić aż przez sześć dni w ciągu tygodnia, bo sklep ma własne pojazdy dostawcze oraz współpracuje ze sprawdzonymi firmami transportowymi. Doręczenia mają miejsce od razu po opłaceniu zamówienia.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podziel się wpisem

Dodaj komentarz