Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Inne

Nbot: aplikacja wirtualna dla agentów nieruchomości

Nbot: aplikacja wirtualna dla agentów nieruchomości

Nbot to aplikacja online dla agentów nieruchomości. Umożliwia ona wgląd do ofert stworzonych przez osoby prywatne i agencje, z kompletem zdjęć oraz z numerami telefonów z blisko 200 portali, co jest faktycznie ogromną nowatorską możliwością. Takie solidne źródło wiedzy, sprawdza się w obsłudze klienta podażowego, jak i poszukującego nieruchomości w celu nabycia lub najmu i mającego konkretne preferencje, ponieważ na tej bazie jest opracowana jego wizja projektowa. Do Nbot są dołączone lejki sprzedażowe ułatwiające etap pozyskania ogłoszeń, co stuprocentowo uprości obsługę klienta popytowego.

Agenci nieruchomości cenią taką opcję, bo pomysły jakimi są program dla pośrednika nieruchomości są wypracowane doskonale. Do zalet programu wlicza się: wysyłanie ogłoszeń ze fotografiami, z około dwustu serwisów, dostęp do ogłoszeń indywidualnych oraz biurowych z numerami telefonów z portali, błyskawiczne wyznaczenie danych kontaktowych do właściciela, poinformowanie o naruszeniach w umowie na wyłączność, szybkie aktualizowanie cen w ogłoszeniach otwartych, skrupulatne określanie kwoty ofertowej mieszkania oraz dostęp do ogłoszeń z uzupełnionymi adresami.

Wskazany program to kompleksowe rozwiązanie, opierające się na prostej obsłudze. Nbot dla biur nieruchomości, agentów nieruchomości oraz rzeczoznawców majątkowych został przygotowany w taki sposób, aby ich praca stała się znacznie łatwiejsza. Jego sposób obsługi jest zaprezentowany na stronie. Do wiadomości posiada się dostęp po zarejestrowaniu nieodpłatnego konta. Agent nieruchomości może wysłać ogłoszenia prędko, dodatkowo zmieniając je na swoje. W efekcie obowiązki wykonuje skuteczniej.

Agenci nieruchomości mogą skontrolować, kto oraz w jakiej kwocie promuje domy, co pozwoli prosperować lepiej niż konkurencja. W aplikacji znajdują się wszystkie mieszkania prywatne wystawione od 2018 roku oraz ogłoszenia agencyjne, w związku z tym żadnych ogłoszeń nie da się pominąć.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podziel się wpisem

Dodaj komentarz