Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANYInne

Marka która zajmuje się przywozem oraz dystrybuowaniem pochodzących z Włoch produktów spożywczych

Marka która zajmuje się przywozem oraz dystrybuowaniem pochodzących z Włoch produktów spożywczych

Idealne pod kątem jakości produkty z Italii dla gastronomii oferuje firma North Coast. W asortymencie znajdują się wyroby topowych włoskich marek, umożliwiające przyrządzenie prawdziwie wywodzących się z Włoch produktów w restauracji lub w pizzerii. Są to na przykład włoskie mięsa, mozzarella włoska, sery, dojrzałe pomidory przypominające przecier, bądź włoskie podwieczorki.

Dodatkowo można zakupić zdrową żywność: BIO, bez laktozy a także bez glutenu. Ta propozycja żywieniowa przeznaczona jest nie tylko dla osób ceniących smaczne oraz zdrowe menu, ale także dla osób zmagających się z nietolerancjami pokarmowymi. Cały asortyment jest na tyle obszerny, iż rozdzielony został na parę podkategorii.

W efekcie konsumenci mogą sprawnie dokonywać transakcji. Są to takie działy do jakich zaliczają się: asortyment HoReCa, desery i jogurty, kawa włoska, makaron świeży, makaron, ryż i mąka, oliwy, octy i przyprawy, Owocowa Rapsodia St. Dalfour, pieczywo, produkty roślinne, produkty słodkie i słone, ryby i owoce morza, sery, sosy i pomidory, warzywa i oliwki, wędliny, wina włoskie, włoskie mocne alkohole i likiery, a także Italian Bar dla detalu. Kupujący, jacy będą potrzebować oryginalnych włoskich wyrobów spożywczych imponującej jakości, dostępnych w konkurencyjnych cenach bez wątpienia będą zadowoleni z tego, co mogą tu otrzymać. Sklep internetowy rozwija się prężnie. Co ciekawe, kupują tutaj nie tylko konsumenci koncentrujący się na kuchni włoskiej.

Ze względu na wszechstronność tego, co kuchnia wywodząca się z krajów śródziemnomorskich ma do zaoferowania, można wybierać poszczególne opcje żywieniowe na przykład dla obiektów gastronomicznych, które serwują potrawy kuchni polskiej albo dowolnej. Na ten moment przywożone są wyroby od aż 70 czołowych wytwórców, co powoduje, że asortyment w tym sklepie jest bardziej rozbudowany aniżeli w przypadku sklepów konkurencyjnych.

+Artykuł sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podziel się wpisem

Dodaj komentarz