Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Inne

Dokładnie wybrany sprzęt obejmujący gadżety do tenisa i badmintona

Dokładnie wybrany sprzęt obejmujący gadżety do tenisa i badmintona

Starannie wytypowany sprzęt obejmujący gadżety do tenisa oraz badmintona oferuje Yonex Polska, czyli dystrybutor pochodzącej z Japonii firmy Yonex. Marka wytwarza wyroby sprawdzone oraz z certyfikatem. Wyjątkowo znanym produktem jest rakieta do badmintona Isometric 500, opierająca się na innowacyjnej technologii. Marka jest także rozpoznawalna z autorskiej technologii Power Cusion, zastosowanej w obuwiu sportowym. Isometric to technologia oddziałująca na otrzymanie dużej kontroli bez straty mocy. Izometryczny kształt główki uzyskano poprzez wydłużanie strun poprzecznych, co zwiększy pole aktywnego trafienia.

Z kolei system Power Cusion efektywnie pochłania energię uderzenia, jaka powstaje w efekcie opadania na arenę, przenosząc następne ruchy graczy. Już tylko to pokazuje, że marka jest rozpoznawalna w świecie sportowców i nie bez powodu bierze odpowiedzialność za sponsorowanie wielu istotnych eventów. Statystyki wskazują, iż około osiemdziesiąt procent graczy w badmintona wykorzystuje rakiety Yonex. W zaprezentowanym punkcie sprzedaży internetowym asortyment buty do badmintona jest ogromny i z tego względu dystrybutor podzielił go na: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton.

Konsumenci mogą także sprawdzać bestsellery oraz nowości a także zniżki na ulubiony sprzęt. Zarówno osoby amatorsko grające w tenisa, jak i profesjonaliści znajdą gadżety dostosowane do uzdolnień i stylu grania. Kiedy ktoś pierwszy raz będzie robić zakupy w takim punkcie sprzedaży i niekoniecznie ma pojęcie, na co się zdecydować, to pomaga sprzedawca. Poza zakupami można także dowiadywać się z witryny, co wydarzyło się w dyscyplinie badmintona a także tenisa, co jest znaczące dla osób które uprawiają wskazane. Najbardziej rozpoznawalne są zapewniające ergonomię użytkowania rakiety tenisowe z serii: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED oraz VCORE NEW PRO.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podziel się wpisem

Dodaj komentarz